11. edycja Festiwalu Kultury bez Barier

W dniach od 4 do 8 października 2023 r. odbędzie się w Warszawie oraz innych miastach Polski i online 11. edycja Festiwalu Kultury bez Barier. Festiwal organizuje podobnie jak w latach poprzednich Fundacja Kultury bez Barier.

W ramach festiwalu odbędą się bezpłatne i płatne wydarzenia dostępne dla osób z niepełnosprawnościami słuchu, niepełnosprawnościami wzroku, z niepełnosprawnością intelektualną i w spektrum autyzmu, a także wydarzenia wytchnieniowe dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami i osób koordynujących dostępność.

Poniżej linki umożliwiające pobranie plików w formacie docx. z rozpiską wydarzeń dostępnych dla osób z niepełnosprawnościami słuchu oraz z rozpiską wszystkich wydarzeń. Rezerwacji na wydarzenia można dokonywać bezpośrednio na stronie Festiwalu: https://fkbb.pl/.

Tutaj znajdą Państwo odpowiedzi na różne pytania dotyczące Festiwalu: https://fkbb.pl/bez-kategorii/faq-najczesciej-zadawane-pytania/

Gdyby potrzebowali Państwo wsparcia w dokonaniu rezerwacji lub pojawiły się pytania na temat procesu dokonywania rezerwacji, zapraszamy do kontaktu z Działem Rezerwacji pod numerem: 535 395 513 (telefon oraz SMS).

Link do pliku: Wydarzenia festiwalowe w całej Polsce by pobrać kliknij tutaj
Link do pliku: Wydarzenia dostępne dla osób z niepełnosprawnością słuch by pobrać kliknij tutaj